Kutsikad & pesakonnad

Müügis olevad pesakonnad

Meil on nelikümmend aastat koerte aretamise ja kasvatamise kogemust. Pakume oma kutsikaomanikele igakülgset abi koerte kasvatamisel ja koolitamisel.

Müüdud pesakonnad

Estrellest Our Lucky- pesakond

Alkhabor Almira Glorius Stelo de Sorto
Estrellest So Lucky Sisera
Isa: → Alkhabor Almira Glorius Stelo de Sorto HD A/A ED 0/0, DM N/N, MH N/N,MDR +/+ eyes clear
LV CH, EST CH, LT CH, BALT CH
(Tamarok Nivarius of White Condor x Happy Chara Alhabor Almira)

Ema: → Estrellest So Lucky Sisera HD/ED B/0, DM N/N, MDR +/+ eyes clear
EST JCH, EST CH, BH
(Baltic Beauty King of The Castle x Estrellest Vesiroosi Lucky)

Kollane valge
Roheline valge
Oranz valge
Punane valge
Sinine valge
Roosa valge
Lilla valge
O-pesakond

Estrellest P- pesakond

HEART OF SPARK ASTEROID
Estrellest Vesiroosi Lucky
Isa: → Heart of Spark Asteroid HD/ED A/0, EST1, BH,
EST JCH, EST CH, LVA CH, TLN JWCup13,
(Cherokee Baltic Beauty Du Bouis Des Ternes x White Gold Dream Agnes)

Ema: → Estrellest Vesiroosi Lucky HD/ED B/0
EST JCH, EST CH, LVA CH, LTU CH, BALT CH
(Starcraft of White Energy x Estrellest Ticky-Lucky)

P-pesakonna emane
P-pesakonna isane
P-pesakond
p-pesakond

Kutsika loovutamine


Loovutame kutsika uuele omanikule, kui koer on saanud vähemalt 7-nädalaseks, kaasa anname FCI/EKL tõutunnistuse, ostu-müügilepingu ja veterinaarpassi. Kutsikad on loovutamise hetkeks kiibitud ja neile on tehtud ussitõrje. Oleme toeks, kui värskel kutsikaomanikul tekivad kutsika kasvatamisel ja õpetamisel küsimused või mured ning ootame oma kutsikaid hiljem enda juurde sotsialiseerimis- ning kuulekustrennidesse.

Miks võtta kutsikas just meie kennelist?


Sest Estrellest on kõige sõbralikum kennel! Meil on mõnus ja aktiivne seltskond ning soojad inimsuhted, meie kenneli pere on suur ja sõbralik. Korraldame kokkusaamisi ja suvepäevi, seminare ning koolitusi. Koeraomanikud toetavad üksteist vastastikku ja saavad omavahel hästi läbi.

Meil on nelikümmend aastat koerte aretamise ja kasvatamise kogemust. Pakume oma kutsikaomanikele igakülgset abi koerte kasvatamisel ja koolitamisel. Suur osa meie kasvandikest käib meie korraldatud trennides, nii saame näha, millised on meie aretusemaste ja –isaste järglased ning sellest järeldusi teha uute paaride valikul. Praktiliselt kõik koerad, keda aretuses kasutame, on läbinud ka DM testi (uuring degeneratiivse müelopaatia suhtes). Ehkki elukogemus loeb palju, hoiame end samal ajal püsivalt kursis koerakoolituse uute suundadega, osaledes täienduskoolitustel ja –seminaridel. Käime ajaga kaasas. Samas teame hästi, kui raske on paljudel, kes on koerakoolitusega alustanud kakskümmend või enam aastat tagasi, uusi meetodeid omaks võtta. Saadame igal aastal palju koeri eksamitele ning võistlustele. Kui tahad meilt võetud kutsikat koolitada, siis kas aitame sind ise või leiame sulle sobiva treeneri. Mõnes mõttes võiks seda võrrelda järelhooldusega, mille saad siis, kui ostad endale näiteks uue auto.