Kutsikad & pesakonnad

Meil on nelikümmend aastat koerte aretamise ja kasvatamise kogemust. Pakume oma kutsikaomanikele igakülgset abi koerte kasvatamisel ja koolitamisel.

PANEERITUD PESAKOND

Estrellest So Lucky Sisera
Isa: →NIX-ON Biale Z Wilkowa
Terviseuuringud: HD A/0, DM N/N
Näitusetulemused: EST J CH, LT J CH, LVA J CH, BALT J CH
(Mina Wilczy Biały Kieł X Otis od Bijelih Anđela)

Ema: → Estrellest So Lucky Sisera
Terviseuuringud: HD/ED B/0, DM N/N, MDR +/+
Koolitustulemused: BH
Näitusetulemused: EST JCH, EST CH
( Baltic Beauty King of The Castle x Estrellest Vesiroosi Lucky)

MÖÖDUNUD PESAKONNAD

Yadiel Jamilstar Gracey
Ema: → Yadiel Jamilstar Gracey
Terviseuuringud: HD/ED A/0, DM N/N, MDR +/+
Näitusetulemused: EST J CH, EST CH, BALT JW21
( Starcraft of White Energy x Estrellest Ticky-Lucky)

Isa: → Estrellest White Be Lucky Blackjack
Terviseuuringud: HD A/A ED 0/0, DM N/N
Näitusetulemused: LV J SERT
(Jimmy Z Blantenskych Luk x Estrellest So Lucky Sisera)

Kutsika loovutamine


Loovutame kutsika uuele omanikule, kui koer on saanud vähemalt 7-nädalaseks, kaasa anname FCI/EKL tõutunnistuse, ostu-müügilepingu ja veterinaarpassi. Kutsikad on loovutamise hetkeks kiibitud ja neile on tehtud ussitõrje. Oleme toeks, kui värskel kutsikaomanikul tekivad kutsika kasvatamisel ja õpetamisel küsimused või mured ning ootame oma kutsikaid hiljem enda juurde sotsialiseerimis- ning kuulekustrennidesse.

Miks võtta kutsikas just meie kennelist?


Sest Estrellest on kõige sõbralikum kennel! Meil on mõnus ja aktiivne seltskond ning soojad inimsuhted, meie kenneli pere on suur ja sõbralik. Korraldame kokkusaamisi ja suvepäevi, seminare ning koolitusi. Koeraomanikud toetavad üksteist vastastikku ja saavad omavahel hästi läbi.

Meil on nelikümmend aastat koerte aretamise ja kasvatamise kogemust. Pakume oma kutsikaomanikele igakülgset abi koerte kasvatamisel ja koolitamisel. Suur osa meie kasvandikest käib meie korraldatud trennides, nii saame näha, millised on meie aretusemaste ja –isaste järglased ning sellest järeldusi teha uute paaride valikul. Praktiliselt kõik koerad, keda aretuses kasutame, on läbinud ka DM testi (uuring degeneratiivse müelopaatia suhtes). Ehkki elukogemus loeb palju, hoiame end samal ajal püsivalt kursis koerakoolituse uute suundadega, osaledes täienduskoolitustel ja –seminaridel. Käime ajaga kaasas. Samas teame hästi, kui raske on paljudel, kes on koerakoolitusega alustanud kakskümmend või enam aastat tagasi, uusi meetodeid omaks võtta. Saadame igal aastal palju koeri eksamitele ning võistlustele. Kui tahad meilt võetud kutsikat koolitada, siis kas aitame sind ise või leiame sulle sobiva treeneri. Mõnes mõttes võiks seda võrrelda järelhooldusega, mille saad siis, kui ostad endale näiteks uue auto.